Pugu sündis pelgast (häda)vajadusest.

2017. aasta sügisel panid oma pead ja tarkuse kokku Tallinna Vaimse Tervise Keskuse eksperdid ning Nõustamiskeskus Papaver asjatundjad sooviga kujundada IT-lahendus, mis aitaks hallata nüansirikkaid riiklikke rehabilitatsiooniteenuseid. Mõeldud-tehtud ning süsteemi arhitektki leitud!

Järgmise aasta veebruaris liitus mõtisklejate-arendajate eesrindliku seltskonnaga Heaolu ja Taastumise Kooli spetsialistid.

Märtsi 2018 saab lugeda kuuks, mil esimene julge läks juba "laivi". Papaveri nais- ja meeskonna südika töö tulemusena väljusid esimesed arved Pugust aprillikuu alguses. Nii jäigi näputööd jälle vähemaks ning rõõmustada said paljud.

Mais 2018 viisid oma tööjärje Pugusse üle ka teised innukad asutused. Välja on arendatud ka võimalus kanda sisse ja teha tööd erihoolekandeteenustega.

Edasised plaanid hõlmavad erinevate nõustamisteenuse tulemuslikkuse kaardistamise vahendi ühist välja töötamist. Vahend on plaanitud sobituma nii sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooni kui ka teiste osutatavate teenuste nõuetele.

See aga ei ole lõpp. Pugu pidev arendamine ja parendamine kestab sellest kaugemale ning ootab rõõmuga oma seltsi teisigi.


Huvi või küsimuste korral julgelt
kirjuta info@pugu.ee või helista +372 588 66 276.